Napsali jste nám

Milá paní Čalkovská,

již jsme zpět z naší dovolené! Sice byla krátká-ale zato intenzivní-nebyl si před námi jistý žádný zámek ani rozhledna a výlety byly k nohám poctivé!

Chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělé ubytování u Vás! Byli jsme všichni naprosto spokojení! Spalo se nám parádně, sprcha byla vynikající a prostě pohoda! Váš milý personál se nás ujal s vlídnou tváří a ani nevíte, co to pro turistu který přesně ani neví kam jede a do čeho jde znamená!

Určitě Vás ráda doporučím všem známým, kteří si chtějí dovolenou užít taky tak a mají hluboko do kapsy jako my - že se nemusí bát někam vyrazit - protože tak výhodnou nabídku jako máte Vy by těžko jinde hledal! A výhodná nabídka neznamená "to nejhorší"- ale ve Vašem případě "to lepší!"

Díky mnohokrát!
M. Ježková s rodinou


Pokud máte hluboko do kapsy a přesto si chcete užít slušné ubytování, doporučuji tento kemp! Jsme čtyřlenná rodina a ubytování v chatkách bylo vždy nad naše možnosti. Tentokrát ale jsme trefili přesně to, co jsme potřebovali! Mohli jsme se v klidu umýt, v chatce bylo báječně, světlo, elektřina, dokonce i lednička.

Žádný luxus - ale vše čisté. Milý personál nám předal klíčky a my mohli cestovat a večer "bydlet" a připravovat výlety a v noci v klidu spát.

Děkuji za skvělý zážitek z dovolené, k němuž přispělo i bezproblémové ubytování! Možná je to trochu neprávem opomíjené místo - za návštěvu rozhodně stojí pár kilometrů vzdálená tajuplná červená blata ( naučná stezka ) a rozhodně Třeboň a okolí a výlety kolem rybníků! Nezapomeňte na Repelent!

uživatel portálu www.camp.cz

Okolí kempu

  • pizzerie Tušť - 30 m
  • restaurace Černý potok - 20 m
  • informační centrum - 1100 m
  • lékárna - 1200 m
  • vlaková zastávka - 800 m
  • zdravotní středisko, lékaři - 1400 m

Ubytování pro vodáky u řeky Lužnice

Jen několik desítek metrů od kempu protéká řeka Lužnice! Nabízíme levné ubytování na Třeboňsku pro vodáky, teplá voda a sprchy samozřejmostí!

Kemp nabízí

  • ubytování v chatkách
  • ubytování ve stanech
  • ubytování ve zděné budově
  • místo pro obytné vozy a karavany

Ubytování pro školní výlety, PRO ŠKOLY

Nabízíne ubytování pro školy v přírodě a školní výlety na Třeboňsku. Rekreační areál nabízí zázemí s kapacitou až 60 lůžek v chatkách a zděné budově. Možnost polopenze nebo plného stravování.

více

Zázemí kempu a jeho vybavení

V kempu můžete využívat veškeré zázemí v ceně pobytu. Milovníci sportu ocení volejbalové hřiště, pingpongový stůl nebo travnatý povrch třeba pro fotbálek. V okolí kempu je velká pískovna pro koupání a vodní sporty.

více

Pořádání oslav a podnikových akcí

Hledáte místo, kde byste mohli uspořádat oslavu, rodinné setkání, přátelské posezení, sraz ze základní nebo střední školy, nebo dokonce svatbu?

více
ubytování Třeboňsko
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Další informace Rozumím